Namakalni set za trato 200 m2, Stocker

Številka izdelka: 25019 Blagovna znamka:

Namakalni set za trato 200 m2, Stocker

Številka izdelka: 25019
Blagovna znamka:

Idealen za namakanje vrtov ali gredic in travnih površin do 200 m2, odvisno od tlaka v sistemu. Hitra in enostavna montaža.

Brand:Stocker

104,36 

Vrsta pakiranja
1 pak
+
-

Na zalogi.

Kategorije:
Kraj uporabe
  • Predvideni datum dostave 12. 06. 2023
  • Varen nakup
    Nakupujte brez skrbi, vaši podatki so pri nas na varnem.
  • Preverjena kakovost
    Smo strokovnjaki na področju nege in varstva rastlin, zato vam v naši spletni trgovini ponujamo le kakovostne in preverjene izdelke.

Opis

Idealen za namakanje vrtov ali gredic in travnih površin do 200 m2, odvisno od tlaka v sistemu. Hitra in enostavna montaža vam omogoča, da prilagodite namakalni sistem glede na strukturo vašega vrta, s čimer prihranite čas za ročno namakanje in zmanjšate izgubo vode. Regulacija pretoka vode ali zaporni ventil na vsakem brizgalniku zagotavlja maksimalno prilagodljivost. Sistem je modularen; z dodatkom cevi in drugih dodatkov ga je mogoče razširiti na večje površine. Vsaka škropilna naprava je opremljena s podaljškom za dvig točke škropljenja. Idealno v kombinaciji s časovnikom za vodo (ni priložen), ki omogoča programiranje časa namakanja tudi med odsotnostjo. Namakalni vod je mogoče končati na kateri koli točki, zahvaljujoč praktičnim pokrovčkom za tesnjenje enega od dveh stranskih priključkov škropilnikov. Priporočljivo je, da redno preverjate in čistite notranji filter brizgalk.

Tehnične podrobnosti

Komplet vključuje:
– 15 m, 1/2″” pvc vrtna cev
– 25073 spojka za pipo – 1 x
– 25018 nastavljiv 360° brizgalnik – 6 x
– 25045 priključek za cev – 1 x
– 25099 T spojka – 3 kosi